"Barwy szczęścia" odcinek 2033. Rafał zacznie rządzić się w hotelu Stańskich! Bożena ma już dość kolegi męża? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2033. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Rafał zacznie namawiać Bruna, aby Stańscy zmienili profil swojego hotelu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2033. w piątek, 29.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Bożena (Marietta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) założyli własny hotel ich życie na nowo zaczęło się układać. Ich spokój zaburzyło pojawienie się Rafała (Wojciech Solarz), dawnego znajomego Stańskiego. Tajemniczy mężczyzna zna sekrety Bruna, który spełnia wszystkie jego zachcianki. Pozwolił mu m. in. na stałe wprowadzić się do jego hotelu.

Mariola zerwie z Tomkiem i... zwiąże się z dużo młodszym Justinem!Zobacz więcej

W 2033. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Rafał zacznie przekonywać Bruna do podniesienia standardów hotelu. Chciałby, aby interes Stańskich mógł przyciągać biznesmenów, którzy mogliby tu załatwiać różne "interesy". Pomysł Zaborskiego zaniepokoi Bożenę, która nie chce wplątać się w żadne brudne sprawy. Pomysł Rafała spotka się jednak z aprobatą bankowca Budrewicza, który grywa z nim często w golfa. Mężczyzna chciałby przykładowo, żeby u Stańskich pojawiły się sprzyjające biznesowym spotkaniom cygara i drogie alkohole.

Czy Bruno da się wciągnąć w gierki kolegi? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia", który możecie oglądać na antenie TVP2!

Sebastian wyląduje w łóżku z Dominiką! Zwiąże się z byłą prostytutką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×