"Barwy szczęścia" odcinek 2035. Lidka w obliczu choroby zrozumie swoje błędy! Radek jej wybaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2035. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Lidka zrozumie, że przez swoje zachowanie mogła stracić kochającego męża. Postanowi go przeprosić! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2035. już we wtorek, 2.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Lidka (Emilia Warabida) otrze się o śmierć! Tylko szybka i precyzyjna reakcja Radka (Filip Kosior) zdoła ją ocalić! Okaże się bowiem, że jego żona jest poważnie chora - ma tężyczkę! W całym tym nieszczęściu będzie można jednak odnaleźć również dobre strony. Lidka w końcu postanowi przemyśleć swoje postępowanie.

Lidka jest śmiertelnie chora?! Radek zostanie wdowcem?Zobacz więcej

W 2035. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kobieta będzie leżała w szpitalu. Będzie bardzo wdzięczna mężowi za uratowanie życia i w końcu zrozumie, że w ostatnim czasie była dla niego po prostu okropna i przez to mogła go stracić. Wyzna to swojemu lekarzowi. Doktor odpowie jej, że przy tej chorobie zdarzają się zaburzenia świadomości, ale to nie może jej całkowicie usprawiedliwiać. Gdy mąż ją odwiedzi, Lidka postanowi go przeprosić i szczerze z nim porozmawiać, dzięki czemu małżonkowie szybko się pogodzą!

Byłam wymagająca i roszczeniowa, a przecież wiedziałam, ile nerwów i sił kosztuje cię prowadzenie Feel Good. Sama też pracowałam zdecydowanie ponad siły. A przecież jesteśmy młodzi, powinniśmy gdzieś czasem pojechać, zobaczyć coś, oderwać się od pracy!

Tego samego dnia Lidkę czekają także jeszcze jedne odwiedziny. W szpitalu z kwiatami pojawią się Luiza (Julia Zielińska) i Mirek (Oliwier Kozłowski), którzy uzyskali kiedyś sporą pomoc od właścicieli Feel Good. Mimo że kiedyś Lidka nie darzyła dzieciaków sympatią, to teraz ich wizyta niezwykle ją ucieszy! Czy to początek wielkiej przemiany?

Celina powie Reginie, by zostawiła Franka w spokoju! Posłucha jej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×