"Barwy szczęścia" odcinek 2038. Franek przedstawi Stefanka swojej kochance! Jak Celina zareaguje na małe dziecko? [CO SIĘ WYDARZY]

Carina ponownie pojawi się w Polsce, a Franek odzyska synka! W 2038. odcinku serialu "Barwy szczęścia" przedstawi go swojej kochance Celinie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2038. już w piątek, 5.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Carina (Divine Kitenge-Martyńska) zabrała Stefanka do Francji Franek (Mateusz Banasiuk) był naprawdę załamany. Bardzo starał się być dobrym mężem i ojcem. Dość szybko jednak pocieszył się po stracie rodziny i mocno zaangażował się w gorący romans z Celiną (Orina Krajewska). W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" żona Franka powróci jednak do Polski!

Sebastian wyląduje w łóżku z Dominiką! Zwiąże się z byłą prostytutką?Zobacz więcej

Carina w tajemnicy przed Frankiem pojawi się w mieszkaniu Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i Walerii (Ewa Ziętek). Gdy jej mąż dowie się, że razem z synem przyjechała do Polski, natychmiast zażąda umożliwienia mu spędzenia czasu ze Stefankiem. Francuzka nie będzie z tego zadowolona, ale ostatecznie pozwoli Frankowi zająć się dzieckiem. W 2038. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek postanowi pochwalić się swoim synkiem przed Celiną. Trenerka fitness będzie bardzo zaskoczona widokiem małego dziecka.

- Przyszliśmy przywitać się z ciocią.

- Czyje to dziecko?! - zapyta zdziwiona Celina.

- Moje! Z pełnią praw rodzicielskich i autorskich. - pochwali się Franek.

Oschłe zachowanie Celiny względem chłopca nie przypadnie Falkowskiemu do gustu. Kochanka będzie jednak doskonale wiedziała, jak odciągnąć mężczyznę od ojcowskich obowiązków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×