"Barwy szczęścia" odcinek 2038. Regina chciałaby wychowywać małego Stefanka! Razem z Frankiem zawalczą o opiekę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2038. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina będzie zauroczona małym Stefanem, synkiem Franka! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2038. już w piątek, 5.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Carina (Divine Kitenge-Martyńska) i Stefanek ponownie pojawią się w Polsce. Franek (Mateusz Banasiuk) nie będzie chciał jednak odbudowywać swojej rodziny! Wręcz przeciwnie, postanowi przedstawić synka swoim nowym "przyjaciółkom", Celinie (Orina Krajewska) i Reginie (Kamila Kamińska)! Trenerka fitness nie będzie zachwycona widokiem malucha, ale bizneswomen będzie nim wręcz zauroczona!

Franek przedstawi Stefanka swojej kochance! Jak Celina zareaguje na małe dziecko?Zobacz więcej

W 2038. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina pozwoli sobie na bardzo odważną deklarację - Mogłabym go z miejsca adoptować - powie Frankowi. Żona Falkowskiego nie usłyszy co prawda tych słów, ale świadkiem tej sceny będzie zazdrosna Celina, która od razu zauważy, że Czapla na ochotę na jej kochanka. Instruktorce z pobliskiej siłowni nie spodoba się to, że wokół Franka kręci się małe dziecko i druga kobieta!

Czy Franek wybierze Reginę, która polubiła jego synka? A może zwycięży urok Celiny, która nie życzy sobie żadnych dzieciaków? Czas pokaże!

Agata i Patryk nie będą mieli z czego żyć! Skąd wezmą pieniądze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×