"Barwy szczęścia" odcinek 2039. Celina nie chce już być tylko kochanką Franka! Stworzą poważny związek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2039. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek w gniewie powie Celinie, że nie jest jej facetem i tylko ze sobą sypiają! Wtedy okaże się, że dziewczyna chce jednak czegoś więcej... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2039. już w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od początku związek Celiny (Orina Krajewska) i Franka (Mateusz Banasiuk) miał opierać się tylko na seksie. To trenerka fitness wyznaczyła takie granice i za każdym razem, gdy robiło się poważniej, to się wycofywała. Teraz jednak Franek zauważy, że znaczy dla Celiny coś więcej.

Celina powie Reginie, by zostawiła Franka w spokoju! Posłucha jej?Zobacz więcej

W 2039. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Celina poinformuje Reginę (Kamila Kamińska), że sypia z Palkowskim i każe jej się od niego odczepić. Czapla od razu doniesie o tej rozmowie Frankowi i go przeprosi.

- Jeśli kiedykolwiek ci się narzucałam, trzeba było powiedzieć. Z tego, co mówiła Celina zrozumiałam, że przekroczyłam pewne granice. To żadna przyjemność, kiedy kobieta mi sugeruje, że próbuję uwieść jej faceta.

Wtedy Franek naprawdę się wścieknie. Po powrocie do domu zrobi kochance awanturę. Postanowi skończyć ich związek i w złości wykrzyczy jej, że nie jest jej facetem. Ale Celina nie pozwoli mu odejść. Okaże się, że zmieniła zdanie i nie chce być już tylko jego kochanką!

- My tylko ze sobą sypiamy!
- Teraz chcę czegoś więcej...

Czy Franek zdecyduje się na poważny związek z Celiną?

Piotr zaprosi Reginę na randkę! To początek romansu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×