"Barwy szczęścia" odcinek 2039. Malwina w końcu skorzysta z pomocy psychiatry! Lekarz potwierdzi u Kacpra Zespół Aspergera? [CO SIĘ WYDARZY]

Dziwne zachowanie Kacpra w końcu zaalarmuje Malwinę! Czy lekarz stwierdzi u niego Zespół Aspergera? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2039. już w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper (Jakub Szlachetka) wyraźnie różni się od swoich rówieśników. Jabłońscy, rodzice zmarłej Mii (Maria Ruddick), już od pierwszego spotkania z nim podejrzewali, że chłopak może cierpieć na Zespół Aspergera. Jego matka, Malwina (Joanna Gleń), nie potrafiła jednak przyjąć tego do wiadomości.

Osiemnaste urodziny Oliwki! Po imprezie dziewczyna spędzi noc z byłym?Zobacz więcej

W końcu jednak i ona zaczęła martwić się specyficznym zachowaniem Kacpra. Gdy chłopak zniknął na kilka godzin z domu, a potem zachowywał się, jakby nic się nie stało, Malwina postanowiła w końcu skorzystać z pomocy specjalisty. W 2039. odcinku serialu "Barwy szczęścia" uda się na konsultacje do psychiatry. Lekarka powie jej, że wiele wskazuje na to, że Kacper faktycznie ma zespół Aspergera. Aby jednak to potwierdzić, będą konieczne regularne wizyty.

Kacper nie będzie chciał iść do lekarza. Nie będzie rozumiał, co jest z nim nie tak i dlaczego wszyscy się na niego uwzięli. Czy pozwoli sobie pomóc?

Powrót Justina! Znowu zechce poderwać Oliwkę! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×