„Barwy szczęścia” odcinek 2046. Oliwka zapewni Kajtka, że Kacper jest tylko jej kolegą! Jabłoński to usłyszy... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2046. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek wprost zapyta Oliwkę, czy Kacper jest jej chłopakiem. Ona odpowie mu, że to tylko kolega, ale nie będzie wiedziała, że Jabłoński to słyszy... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2046. już w środę, 17.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) jako jedyna ze swojej klasy wyciągnęła rękę do Kaspra (Jakub Szlachetka), kiedy reszta rówieśników uważała go za dziwaka. To oczywiście od razu zaniepokoiło Kajtka (Jakub Dmochowski), który wciąż kocha swoją byłą dziewczynę...

Osiemnaste urodziny Oliwki! Po imprezie dziewczyna spędzi noc z byłym?Zobacz więcej

Wkrótce odbędzie się impreza urodzinowa Oliwki, a Kajtek zobaczy ją w objęciach Kacpra! W 2046. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kiedy Cieślak zostanie sam na sam ze swoją byłą, spróbuje podpytać ją, czy są z Jabłońskim parą. Ku jego uciesze, Oliwka stanowczo temu zaprzeczy.

- Zwariowałeś? Nie ma mowy, żeby było coś więcej. Bardzo lubię Kacpra, ale to nie jest materiał na chłopaka!

Niestety Oliwka nie będzie wiedziała, że Kacper który najwyraźniej liczył ze strony Zbrowskiej na coś więcej, przypadkiem usłyszał jej słowa... Czy Oliwka wróci do Kajtka, a Kacper się tym załamie? Dowiemy się wkrótce!

Agata i Patryk zamieszkają z Justinem! Chłopak ściągnie na nich kłopoty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×