"Barwy szczęścia" odcinek 2048. Władek przyjmie łapówkę?! To koniec jego kariery? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2048. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek postanowi walczyć z karygodnym postępowaniem swojego przełożonego. Gdy ten się o tym dowie, postanowi wykorzystać fakt, że Cieślak przyjął od niego zegarek jako premię! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2048. już w piątek, 19.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Władek (Przemysław Stippa) już jakiś czas temu zauważył, że jego przełożony zachowuje się nie w porządku. Dziekan Bednarek (Wojciech Skibiński) bardzo źle traktował sprzątaczkę, a gdy Cieślak się za nią wstawił, to ją zwolnił. Zaś w 2048. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek będzie świadkiem awantury jaką Bednarek zrobi swojej asystentce Eli (w tej roli Katarzyna Kołeczek).

Sebastian nie chce, żeby jego ukochana dalej była sprzątaczką! Będzie ją utrzymywał?Zobacz więcej

Cieślak znowu postanowi wstawić się za poniżaną pracownicą, ale to tylko pogorszy sprawę. W końcu Władek namówi Elę, żeby oskarżyła szefa o mobbing i dowie się, że jest tylko jedną z wielu ofiar dziekana. - Trzeba w końcu coś z tym zrobić - powie jej. Tymczasem Bednarek, w podziękowaniu za pomoc w zdobyciu grantu, podaruje Cieślakowi drogi zegarek. Choć początkowo Władek nie będzie chciał przyjąć prezentu, to szef przekona go, że to premia od władz uczelni. Później dziekan dowie się, że Władek pomagał mobbingowanej Eli w pisaniu doniesienia i się wścieknie. Poprzysięgnie mu zemstę.

Cieślak będzie przekonany, że szef wykorzysta fakt, iż przyjął od niego zegarek i oskarży go o przyjmowanie łapówek! Czy to koniec jego kariery?

Mariola zerwie z Tomkiem i... zwiąże się z dużo młodszym Justinem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×