"Barwy szczęścia" odcinek 2051. Bożena podstępem pozbędzie się Rafała! Zaborski zemści się i zdardzi sekret Bruna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2051. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena postanowi pozbyć się Rafała ze swojego hotelu. Niestety nie uzyska wsparcia od męża, który będzie przez Zaborskiego szantażowany! Postanowi więc użyć podstępu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2051. już w czwartek, 25.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bożena (Marieta Żukowska) już od dłuższego czasu ma problemy ze swoim stałym gościem hotelu, Rafała (Wojciech Solarz). Jego zachowanie wydaje jej się podejrzane, a Bruno (Lesław Żurek) nie będzie widział problemu. Wkrótce Stańska pomyśli, że mężczyźni coś przed nią ukrywają.

Tolek i Irenka bardzo się sobie spodobają! Szykuje się kolejna zdrada?Zobacz więcej

W 2051. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena będzie miała już naprawdę dość kłopotliwego klienta. Poprosi męża, by pozbył się go z ich hotelu. Bruno jednak nie będzie mógł spełnić tej prośby, bo Rafał zacznie go szantażować! Powie mu, że jeśli będzie musiał się wyprowadzić, to wyzna Bożenie całą prawdę o ich przeszłości. Stański wystraszy się i przekaże żonie, że Rafał zostaje. Bożena będzie wściekła, że nie może liczyć na męża i wymyśli podstęp. Okłamie Brunona, że w ich hotelu zagnieździły się karaluchy.

- Wszyscy muszą się wyprowadzić. Rafał też. - powie ostro.

Czy tajemnice Bruna zniszczą małżeństwo Stańskich?

Władek przyjmie łapówkę?! To koniec jego kariery?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×