"Barwy szczęścia" odcinek 2052. Sadowska zemści się na Ludwiku! Zostawi go z niczym? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2052. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ludwik postanowi porozumieć się z Reginą w sprawie rozwodu. Sadowska jednak postanowi się zemścić na mężu, że ją zostawił... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2052. już w piątek, 26.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Irenka (Krystyna Tkacz) ciągle naciska na Ludwika (Marek Lewandowski), by wziął w końcu rozwód z Reginą (Ewa Serwa). Chce w końcu pozbyć się rywalki z domu. Choć cała rodzina namawia Sadowskiego, by nie niszczył swojego małżeństwa, to on w 2052. odcinku serialu "Barwy szczęścia" porozmawia z Reginą o warunkach rozwodu.

Irenka jest z Ludwikiem tylko dla pieniędzy? Zostawi go jak będzie biedny! Zobacz więcej

Ludwik delikatnie nawiąże do tematu, by nie urazić żony, ale okaże się, że Sadowska nie zamierza odpuszczać i jest gotowa na prawdziwą walkę w sądzie!

- Nie chcesz chodzić po sądach? A to może trzeba było o tym pomyśleć, zanim zacząłeś romansować w sanatorium? To ty zniszczyłeś nasze małżeństwo!
- Od dawna nic już nas nie łączyło! Poza Łukaszem i tym domem… Rozmawiajmy szczerze i przestańmy się oszukiwać... To małżeństwo to była fikcja…
- (...) Ty dopiero zobaczysz, co ja potrafię! Niczym się z tobą nie podzielę! Wywalczę najwięcej jak to możliwe i zostawię ci tyle, ile jesteś dla mnie warty... czyli nic!

Jak to się skończy? Czy Ludwik przejrzy na oczy?

Porwanie Mai, załamana Regina i koniec kariery Ricarda!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×