"Barwy szczęścia" odcinek 2053. Ricardo zrezygnuje z kariery w Stanach! Jak zareaguje na to Hubert? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2053. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert zorientuje się, że Rysiek przestał przygotowywać się do swojej kariery w Stanach. Okaże się, że Ricardo wcale nie chce tam jechać! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2053. już w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rysiek (Sebastian Stankiewicz) nawet w najśmielszych snach nie podejrzewał, że jego piosenka "Jutra nie ma" zrobi taką furorę! Dostał nawet propozycję wyjazdu do Stanów, a jego karierą skrupulatnie zajmuje się Hubert (Marek Molak). Jednak wkrótce wszystko się zmieni...

Piotr wrobił Reginę w kredyt? Czapla nie będzie chciała go znać!Zobacz więcej

W 2053. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert zorientuje się, że jemu podopiecznemu przestało zależeć na karierze w Stanach i nie przychodzi już na lekcje angielskiego. Od razu się z nim spotka, a Ricardo przyzna mu rację. Okaże się, że ten jest już zmęczony przygotowaniami do tournée i ma już dość harówki oraz diety. W końcu podejmie ważną decyzję.

- Odwołaj koncerty w Stanach, bo ja rezygnuję z tej całej kariery! Nigdzie nie jadę! Zrywam kontrakt! Ricarda już nie ma, Rysiek wrócił! - krzyknie.

Rysiek zrozumie, że tak naprawdę pragnie wolności i swobody. Czy Hubert przekona go do zmiany zdania? A może to koniec kariery Gawrona? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Irenka jest z Ludwikiem tylko dla pieniędzy? Zostawi go jak będzie biedny! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×