"Barwy szczęścia" odcinek 2056. Ricardo będzie musiał zapłacić milion odszkodowania? Skąd weźmie na to pieniądze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2056. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola i Hubert będą próbowali przekonać Gawrona, by wrócił do muzyki i ich planów wyjazdu do Stanów. W końcu okaże się, że jeśli zrezygnuje, będzie musiał zapłacić milionowe odszkodowanie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2056. już w czwartek, 2.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gawron (Sebastian Stankiewicz) jako klient jest dla Huberta (Marek Molak) nie lada wyzwaniem. Sprawia mu wiele problemów i kiedy Pyrka wszystko dla niego załatwił, ten zrezygnuje z kariery w Stanach!

Ricardo zrezygnuje z kariery w Stanach! Jak zareaguje na to Hubert?Zobacz więcej

W 2056. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola (Agnieszka Mrozińska) zaniepokoi się tym, że Ricardo chce zerwać kontrakt i zjawi się u Huberta. Powie mu, że nadal zbiera pieniądze dla Tomka (Tomasz Błasiak). - Tyle miałam zarobić na koncertach... Musimy zmusić Ricardo, żeby wystąpił przynajmniej w Chicago! Wkrótce zaproszą Ryśka na spotkanie, ale zamiast niego pojawi się Żabcia (Hanna Klepacka). Kobieta stwierdzi, że nie ma szans na przekonanie jej partnera do zmiany zdania. - Za nic w świecie nie da się przekonać do powrotu na scenę. Jest kompletnie wypalony.

Wtedy Mariola zagrozi jej, że będą musieli zapłacić odszkodowanie w wysokości miliona złotych! To Żabcię przerazi i obieca porozmawiać z Ryśkiem. Jak już wiemy, Gawron zgodzi się, ale nie pojedzie do Stanów, bo znowu nabroi... Czy jego kariera już zupełnie się skończy?

Rozróba na lotnisku! Rysiek zostanie wyrzucony z samolotu! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×