"Barwy szczęścia" odcinek 2057. Regina próbuje zdobyć broń! Chce kogoś zabić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2057. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina i Franek pojadę na strzelnicę, ponieważ Czapla chciałaby zdobyć pozwolenie na broń. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2057. już w piątek, 3.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Walawski (Piotr Jankowski) i Budrewicz (Stanisław Górka) wyłudzili od Reginy (Kamila Kamińska) i Borysa (Jakub Wieczorek) sto tysięcy złotych łapówki! Były mąż Marty (Katarzyna Zielińska) wyłudził od Czapli pieniądze kusząc ją możliwością zbudowania parku rozrywki, doskonale wiedząc, że w okolicy ma powstać wysypisko śmieci. Regina nie zamierza jednak tego tak zostawić!

Regina zemści się na Piotrze! Zniszczy jego małżeństwo z Zosią?Zobacz więcej

W jej umyśle narodzi się chęć zemsty! W 2057. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina i Franek (Mateusz Banasiuk) udadzą się na strzelnicę, ponieważ Czapla uzna, że przydałoby jej się pozwolenie na broń. Na miejscu okaże się, że kobieta dość dobrze strzela, lecz procedura wystawienia pozwolenia trwa cały miesiącami, a Regina wcale nie chce czekać. Czapla poprosi Franka, aby zdobył dla nie pistolet w jakiś inny sposób. Nie będzie chciała wyjawić mu jednak powodów, dla których chciałaby być uzbrojona.

Czy Regina w akcie zemsty będzie chciała zastrzelić Walawskiego?

Franek i Regina wylądują razem w łóżku! Zostaną przypałani przez Celinę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×