"Barwy szczęścia" odcinek 2058. Magda pójdzie do łóżka z Kacprem! Czy chłopak jest gotowy na seks? [CO SIĘ WYDARZY]

Przebojowa Magda chce uwieść nieśmiałego Kacpra! Czy to może się udać? Sprawdź, co wydarzy się w 2058. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2058. już w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper (Jakub Szlachetka) cierpi na Zespół Aspergera. Z powodu swojego zaburzenia nie może odnaleźć się w relacjach międzyludzkich i staje się obiektem drwin ze strony rówieśników. Nie wszyscy jednak są do niego nieprzyjaźnie nastawieni. W 2058. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wydarzy się coś, czego z pewnością się nie spodziewał.

Nalot policji na hotel Stańskich! Bruno pójdzie siedzieć za przestępstwa Rafała?Zobacz więcej

Tego dnia młodzież będzie się świetnie bawiła na imprezie w kanciapie. Magda (Natalia Sierzputowska), jedna z koleżanek Kacpra, postanowi zdobyć nieśmiałego kolegę! Po imprezie pójdzie z Kacprem do jego domu i nakłoni go, aby położył się z nią łóżku! Dziewczyna zacznie z nim flirtować, ale szybko zobaczy, że chłopak nie jest zbytnio zainteresowany seksem. Gdy dojdzie do wniosku, że nic nie wskóra, rozczarowana wróci do domu.

Jerzy (Bronisław Wrocławski) i Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) szybko zauważą, że coś jest nie tak. Dziadkowie dojdą do wniosku, że nadszedł czas na uświadamiającą rozmowę. Dla Kacpra, ze względu na jego problemy, będzie to bardzo trudny temat.

Regina uwiedzie Piotra! Wyjadą razem na weekend?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Christoff (gość)

    Na zespół Aspergera się nie cierpi, tylko się go ma! W zasadzie, to jest się aspergerowcem. To tak, jak być sawantem, synestetą, geniuszem, albo debilem.

    07.05.2019 02:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×