"Barwy szczęścia" odcinek 2058. Rozróba na lotnisku! Rysiek zostanie wyrzucony z samolotu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2058. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Rysiek wraz ze swoją ekipą będą czekać na lotnisku na swój lot za ocean. Niestety gwiazdor mocno się upije i zostanie wyrzucony z samolotu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2058. już w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rysiek (Sebastian Stankiewicz) długo przygotowywał się do wyjazdu do Stanów. Ostatnie tygodnie były dla niego trudne - drakońska dieta i ciągłe lekcje angielskiego tylko zniechęcały go do robienia kariery za granicą. Jednak w 2058. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w końcu nadejdzie dzień wyjazdu. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem...

Regina uwiedzie Piotra! Wyjadą razem na weekend?Zobacz więcej

Ricardo będzie dość zestresowany i postanowi się zrelaksować. Choć Hubert (Marek Molak) zabroni mu pić jakiegokolwiek alkoholu przed wejściem na pokład, to Gawron wchodząc do samolotu będzie już mocno pijany. Od razu jednak poprosi stewardessę o drinki, ale nie wytrzyma czekania i wyjmie własny alkohol. Rozleje wódkę do plastikowych kubków i nadal będzie upominał się o darmowe drinki.

To przeleje czarę goryczy. Wybuchnie awantura, a Rysiek wraz ze swoją ekipą zostaną wyrzuceni za swoje skandaliczne zachowanie! Czy Gawron jednak nie zrobi kariery za oceanem?

Tomek zdradzi Mariolę z pielęgniarką! To koniec ich związku! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×