"Barwy szczęścia" odcinek 2059. Matka Julity jest poważnie chora? Co jej dolega? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2059. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Julita zauważy, że jej matka dziwnie się zachowuje. Nie zorientuje się jednak, że Urszula może być poważnie chora! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2059. już we wtorek, 7.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) w końcu wrócą do normalnego życia. Szczęśliwie i w spokoju będą oczekiwać dziecka, ale jednak pojawią się pewne problemy. Tym razem z matką Julity, Urszulą (Bożena Stachura)...

Tomek zdradzi Mariolę z pielęgniarką! To koniec ich związku! Zobacz więcej

W 2059. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Urszula nagle odwiedzi córkę i zięcia. Małżeństwo od razu zauważy, że choć na zewnątrz będzie mroźno, to kobieta przyszła jedynie w lekkim płaszczyku. Julitę od razu to zaniepokoi, bo jej matka zawsze była zmarzluchem. Urszula jednak to zbagatelizuje.

- Przyszłaś tylko w tym?
- Może to hormony? Menopauza...

Sałatka przestanie drążyć temat, a Urszula zaproponuje parze, że przygotuje dla nich domowy obiad. Gdy zostanie sama, zacznie przeglądać szuflady, ale nie będzie mogła przypomnieć sobie, czego szukała. Chwilę później wyjdzie do sklepu, ale wracając zapomni kodu do domofonu... Nie wspomni jednak córce, że ma coraz gorsze problemy z pamięcią. Czy jest poważnie chora?

Bożena pozna tajemnicę męża! Bruno jest oszustem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×