"Barwy szczęścia" odcinek 2069. Szokująca prośba! Kobieta z kliniki chce mieć z Łukaszem drugie dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2069. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowski pójdzie do kliniki leczenia niepłodności, aby dowiedzieć się, czego chce od niego matka drugiego dziecka. To, co usłyszy, będzie dla niego wielkim zaskoczeniem!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2069. już we wtorek, 21.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) odbierze telefon z banku nasienia, do którego oddał kiedyś swój materiał genetyczny. Okaże się, że chce się z nim skontaktować matka drugiego dziecka, które zostało poczęte z użyciem jego plemników.

Łukasz ma sześcioletnią córkę! Co na to Kasia?Zobacz więcej

Początkowo Łukasz nie będzie chciał iść do kliniki, ale ostatecznie za namową Kasi (Katarzyna Glinka) uzna, że warto dowiedzieć się o co chodzi. Być może zagrożone jest zdrowie dziecka. W 2069. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowski pojawi się na spotkaniu z Albiną, szefową klinki. Okaże się, że mała Paulinka jest w pełni zdrowa, ale jej matka ma do niego pewną prośbę. Kobieta, chce aby Łukasz spłodził dla niej kolejne dziecko!

Sadowski będzie zszokowany! Czy zdecyduje się spełnić prośbę kobiety?

Bożena i Bruno nie mogą mieć dzieci! Jak na to zareagują?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×