"Barwy szczęścia" odcinek 2070. Artur zmienia swoje życie! Pójdzie do łóżka z Umińską i zerwie kontakty z Zosią! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2070. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Artur dokona kilka ważnych decyzji. Zwiąże się z Umińską i zerwie kontakty z Zosią! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2070. już w środę, 22.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce w życiu Artura (Jacek Rozenek) nastąpi prawdziwy przełom. W końcu wyjdzie z więzienia! Pod zakładem karnym będą na niego czekać dwie kobiety - Zosia (Joanna Moro) i Alicja (Monika Dryl), więc będzie musiał podjąć poważne decyzje.

Artur wyjdzie z więzienia! Zwiąże się z Umińską?Zobacz więcej

W 2070. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Artur postanowi zerwać kontakty z Zosią. Będzie chciał, żeby natychmiast odeszła z pracy i zaproponuje jej dwudziestokrotność pensji za udziały w firmie. Chowański odrzuci Walawską, bo zrozumie, że chce związać się z Alicją. Spędzą ze sobą noc, ale Artur zechce zachować ten związek w tajemnicy. Poprosi Umińską, żeby nikomu nic nie mówiła, ale ona zdradzi mu, że już powiedziała o swoim szczęściu swoim najbliższym. Chowański wpadnie w szał!

Czy Artur będzie w końcu szczęśliwy?

Piotr oskarży żonę o zdradę z Arturem! Zosia postanowi go zostawić!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bonho (gość)

    Dzieja się jają w tym filmach ino robią ludziom wodę z mozgu

    10.05.2019 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×