"Barwy szczęścia" odcinek 2074. Hubert znajdzie nową pracę! Zostanie reżyserem talent show Marioli! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2074. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola namówi Huberta, żeby został reżyserem jego talent show! Po długim wahaniu, w końcu się zgodzi! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2074. już w środę, 29.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po ekscesach Ryśka (Sebastian Stankiewicz), wszyscy musieli pożegnać się z marzeniami. Cała ekipa, w tym Hubert (Marek Molak) i Mariola (Agnieszka Mrozińska), dostali zakaz opuszczania kraju. Dla Pyrki to jeszcze większy problem, bo nie może wrócić do żony i córeczki.

Kniewski przyłapie Huberta z Mariolą! Doniesie Klarze?Zobacz więcej

W 2074. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola powie Hubertowi o swoim nowym pomyśle - talent show. Zaproponuje mu, żeby został jego reżyserem, ale Pyrka od razu odmówi. Powie jej, że zerwał z show-biznesem, a poza tym nie chce już nigdy więcej współpracować z Ryśkiem, a to on ma prowadzić program. Mariola spróbuje go namówić, ale w końcu da mu kilka dni na przemyślenie sprawy. Po jakimś czasie Hubert uzna, że może nie jest to najgorszy pomysł. Będzie wolał reżyserować show niż jeździć na taksówce.

Agata (Natalia Zambrzycka), która jest uprzedzona do Marioli, ostrzeże przed nią brata. - Naprawdę potrzebuję pracy - wyjaśni jej Hubert, który podejmie ostateczną decyzję. Czy jego współpraca z Mariolą może rzeczywiście zagrozić jego małżeństwu?

Carina się zaręczy! Franek straci Stefanka na zawsze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×