"Barwy szczęścia" odcinek 2080. Aldona skrytykuje Reginę za pożyczenie pieniędzy Frankowi! Nie pomoże jej? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2080. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina, której zabraknie pieniędzy na pensje dla pracowników, poprosi Aldonę o pożyczkę. Ta skrytykuje ją za jej bezmyślność i powie jej wprost, że Franek nie jest odpowiedzialny! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2080. już w czwartek, 6.06.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Franek (Mateusz Banasiuk) wpadł na nowy pomysł na biznes - zamierza otworzyć razem z Radkiem (Filip Kosior) drugie Feel Good. Nie miał jednak wystarczających funduszy i musiał prosić Reginę (Kamila Kamińska) o pożyczkę.

Franek wykorzysta Reginę? Czapla przez niego zbankrutuje?Zobacz więcej

W 2080. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina zacznie żałować tego, że pożyczyła Frankowi pieniądze. Okaże się, że zabrakło jej środków na pensje dla pracowników. Zdecyduje się poprosić o pomoc Aldonę (Elżbieta Romanowska), ale przyjaciółka zamiast tego mocno ją skrytykuje!

- Pożyczyłaś Frankowi wszystkie swoje oszczędności?!
- To sensowna inwestycja…
- Przecież Franek nie ma żadnego doświadczenia w inwestowaniu!(…) A przede wszystkim nie ma pomysłu na siebie... Ma już trochę lat, a nadal nie wie, co ze sobą zrobić!

W końcu Regina, z bólem serca, postanowi sprzedać pamiątkę po ukochanym mężu (Mariusz Drężek)... Czy Franek zrozumie, że wpędził ją w kłopoty!

Kajtek i Eryk odbiją Oliwkę od Jabłońskich! Naślą na nich policję?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×