"Barwy szczęścia" odcinek 2081. Paweł znów wpadnie w depresję! Agata zostawi Patryka i wróci do byłego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2081. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata dowie się od Szumana, że stan Pawła znów się pogorszył! Czy pojedzie dla niego do Izraela? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2081. już w piątek, 7.06.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po premierze filmu "Zaginiona" Paweł (Mateusz Rzeźniczak) mógł w końcu wyjechać na leczenie to Izraela, a Agata (Natalia Zabrzycka) zajęła się swoim własnym życiem. Nieoczekiwanie były partner znów pojawi się na jej horyzoncie!

Hubert w szoku! Mariola przespała się z Justinem?Zobacz więcej

W 2081. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata odbierze telefon od Szumana (Stanisław Brudny). Mężczyzna nie będzie miał dobrych wieści. Przekaże Pyrce, że operacja się nie powiodła, a Piasecki w dalszym ciągu jest sparaliżowany. Co gorsza, jego stan psychiczny ponownie się pogorszył.

Szuman powie Agacie, że u Pawła na nowo rozwinęła się depresja i że nie ma za bardzo pomysłu, jak może mu jeszcze pomóc. Senior zacznie błagać Pyrkę, aby przyjechała do Tel Avivu i spróbowała jakoś pocieszyć Piaseckiego.

Czy Agata porzuci Patryka (Konrad Skolimowski) i swoje ułożone życie, aby pomóc byłemu?

Kasia pozna matkę dziecka Łukasza! Zrobi się zazdrosna!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Weronika Grzegorzewska (gość)

    Czy Agata na pewno rozsta sie z patrykiem?

    09.06.2019 15:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×