"Barwy szczęścia" odcinek 2081. Sandra Herbich-Staniszewska nową gwiazdą serialu TVP! Miriam mocno namiesza w życiu bohaterów?

Obsada serialu "Barwy szczęścia" właśnie powiększyła się o nową piękną polską aktorkę! W 2081. odcinku "Barw szczęścia" zadebiutuje Sandra Herbich-Staniszewska, aktorka doskonale znana z takich filmów jak "Kamienie na szaniec" czy "Fanatyk". Jej postać mocno namiesza w życiu bohaterów?

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2081. już w piątek, 7.06.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sandra Herbich-Staniszewska w "Barwach szczęścia" zadebiutuje w odcinku nr 2081. Pochodząca z Zielonej Góry aktorka będzie wcielać się w postać Miriam Lewin. To dziewczyna, która pochodzi z Izraela, jest młodą pilotką i… namiesza w życiu Pawła (Mateusz Rzeźniczak)!

Paweł jest dosyć negatywną postacią w serialu. I ciekawe wydało mi się to, że w takim razie nie będzie razem dwóch negatywnych postaci i Sandra Herbich dostanie jakąś rolę, która będzie budziła sympatię wśród widzów – powiedziała Sandra Herbich-Staniszewska w rozmowie z serwisem gazetalubuska.pl.

"Fanatyk". Karasie jedzo g*wno, czyli pasta o fanatyku wędkarstwa w wersji filmowej. Warto obejrzeć?Zobacz więcej

Co ciekawe, jednym z powodów, który zdecydował, że to właśnie Sandra Herbich-Staniszewska wcieli się w rolę Miriam, był fakt, iż aktorka zna język hebrajski! Zresztą zobaczcie sami wideo, w którym Herbich-Staniszewska chwali się swoimi językowymi umiejętnościami.

Sandra Herbich-Staniszewska urodziła się w 1988 roku w Zielonej Górze. W teatrze pracowała m.in. z Krystianem Lupą, tworząc doskonałą kreację w spektaklu "Pływalnia". W fabule Sandra Herbich-Staniszewska zadebiutowała w 2009 roku, za sprawą krótkiego metrażu pt. "Nowa", a następnie aktorkę mogliśmy podziwiać w takich serialach jak m.in. "Julia" czy "M jak miłość". Wkrótce się przekonamy, czy jej postać mocno namiesza w "Barwach szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×