"Barwy szczęścia" odcinek 2083. Adam wyzna żonie, że ma romans! Jak zareaguje Wanda? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" nie zabranie emocji! Jabłoński przyzna się żonie , że spędził noc z Malwiną. Kobieta postanowi rozmówić się z rywalką. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jeszcze przed wakacjami, Przemek (Dobromir Dymecki) poinformuje Jerzego (Bronisław Wrocławski), że rozwodzi się z Malwiną (Joanna Gleń). Marczak będzie miał pretensje do córki, że nie powiedziała mu o swoich kłopotach. Kobieta zamiast rozpaczać, uda się na kolejne spotkanie z Adamem (Marcin Kwaśny). Okaże się, że Jabłoński przeżywa podobne problemy małżeńskie, co ona...

Malwina rozstaje się z mężem! Zwiąże się z Jabłońskim?! Zobacz więcej

W 2083. odcinku "Barw szczęścia" Wanda (Agnieszka Przepiórska) przeprosi męża, że po śmierci córki (Maria Ruddick) oddaliła się od niego. Adam zrewanżuje się jej informacją, że spędził noc z Brodzińską! Wściekła Jabłońska odwiedzi Malwinę i rzuci się na nią w obecności Jerzego. Ostro zażąda, by kobieta trzymała się z daleka od jej rodziny. Marczak mimowolnie dowie się o romansie córki i będzie zszokowany. Malwina przyzna mu, że dopuściła się zdrady, ponieważ chciała choć przez chwilę poczuć się szczęśliwa. Pech sprawi, że słowa kobiety usłyszy też Kacper.

Jak zareaguje nastolatek gdy dowie się, że jego mama ma kochanka? Czy Malwina i Adam będą razem? Tego dowiemy się po wakacjach!

Poważny wypadek autobusu! Dzieci Piotra zginą?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×