"Barwy szczęścia" odcinek 2089. Franek będzie się bał zemsty Piotra! "On nie odpuści, a ja sobie tego nie wybaczę!" [CO SIĘ WYDARZY]

Po wypadku Franek zacznie bać się Piotra! Będzie wiedział, że Walawski zrobi wszystko, aby pomścić śmierć córki! Sprawdź, co wydarzy się w 2089. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2089. we wtorek, 10.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wypadek autokaru wstrząśnie bohaterami serialu "Barwy szczęścia", a jego konsekwencje będą się za nimi ciągnąć jeszcze przez długi czas. W sposób szczególny odczuje je Franek (Mateusz Banasiuk), kierowca pojazdu.

Iga nazwie Piotra mordercą! Zabierze mu Miłosza?Zobacz więcej

W 2089. odcinku serialu Palkowski poczuje się już trochę lepiej. Gdy dojdzie do niego, co się stało w drodze na mecz, będzie całkowicie załamany. Zaczną go dręczyć wyrzuty sumienia, a strach przed zemstą Piotra (Piotr Jankowski) będzie wręcz paraliżujący:

On nie odpuści, a ja sobie tego nie wybaczę. Gdyby zginął mój Stefanek, to bym ukarał wszystkich, którzy doprowadzili do jego śmierci…

Piotr zatrudni mecenas Paszkowską! Będą razem knuć?Zobacz więcej

Jego słowa okażą się prorocze. Walawski rzeczywiście postanowi zrobić wszystko, aby wsadzić Franka za kratki i wyciągnąć od niego ogromne odszkodowanie za śmierć jego córki Moniki (Natalia Żyłowska). To, że jest on niewinny, nie będzie miało żadnego znaczenia.

Czy ukochany Reginy zdoła udowodnić swoją niewinność? A może uwierzy w swoją winę i nigdy nie pozbędzie się wyrzutów sumienia? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×