"Barwy szczęścia" odcinek 2090. Piotr oskarży Jolę o śmierć Moniczki! Wsadzi ją do więzienia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2090. odcinku "Barw szczęścia" Piotr spotka się z mecenas Paszkowską, bo będzie chciał ukarać odpowiedzialnych za wypadek. Dojdzie do wniosku, że najbardziej zawiniła Jola! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2090. w środę, 11.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Śmierć Moniczki (Natalia Żyłowska) była ciosem nie tylko dla jej bliskich, ale i dla wszystkich ofiar wypadku. Wszyscy po kolei obwiniali się o to, co się zdarzyło, a wkrótce Piotr (Piotr Jankowski) zacznie się mścić!

Ksiądz Tadeusz zostanie kelnerem! Będzie miał romans z Renatą?Zobacz więcej

W 2090. odcinku "Barw szczęścia" Walawski spotka się z mecenas Paszkowską (Olga Bołądź) w sprawie odszkodowania i powie, że chce ukarać osoby, które są winne śmierci jego córki. Okaże się, że obwinia wszystkich dorosłych opiekunów, czyli Jolę (Małgorzata Potocka), Władka (Przemysław Stippa) i księdza Tadeusza (Jakub Mróz). W końcu wspólnie uznają, że najbardziej winna jest Kozłowska!

- Pani Jola zamieniła dzieci miejscami. Tuż przed wypadkiem jej synek poszedł na tylne siedzenie, a Monika usiadła z przodu. A miejsca na przodzie są najmniej bezpieczne. (...) A co, jeśli kierowca prowadził w taki sposób, że pani Jola miała obawy i profilaktycznie wysłała swojego synka na bardziej bezpieczne miejsce?

Sylwia utwierdzi go w przekonaniu, że Jola mogła dbać tylko o zdrowie swojego syna. Czy namówi go, by pozwał Jolę o odszkodowanie?

Piotr Jankowski odchodzi z serialu po 11 latach! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×