"Barwy szczęścia" odcinek 2095. Piotr chce sprzedać mieszkanie Ewuni! Czy Artur go powstrzyma? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2095. odcinku serialu "Barwy szczęścia" bliscy zmarłej Marty spróbują powstrzymać Piotra przed niewypełnieniem jej ostatniej woli! Czy im się uda? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2095. w środę, 18.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotr (Piotr Jankowski) nie może pogodzić się ze śmiercią córki i postanowił wypowiedzieć wojnę każdemu, kto mógł mieć coś wspólnego ze sprawą. To mu jednak nie wystarcza! Okazuje się, że Walawski chce także sprzedać mieszkanie Marty (Katarzyna Zielińska), aby raz na zawsze odciąć się od przeszłości.

Tomek zażąda od Marioli pół miliona! Co ona na to?Zobacz więcej

Jest jednak jeden problem. Mieszkanie to ma odziedziczyć Ewunia (Gabriela Ziembicka). Miało to być jej miejsce na ziemi, które będzie przypominać jej o matce. Gdy w 2095. odcinku serialu "Barwy szczęścia" o planach Piotra dowie się Elżbieta (Marzena Trybała), matka Marty, postanowi powstrzymać zięcia. Będzie zszokowana, ze ten po raz kolejny knuje coś w tajemnicy.

Jej argumenty nie zdołają jednak przekonać Walawskiego. Elżbieta będzie potrzebować sojusznika. Zwróci się o pomoc do Artura (Jacek Rozenek), byłego męża Marty. Czy Chowański zdoła przemówić Piotrowi do rozumu?

Żabcia oskarży Patryka i Justina o handel narkotykami! Zniszczy im życie?Zobacz więcej

"Barwy szczęścia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×