"Barwy szczęścia" odcinek 2095. Sebastian jednak zaręczy się z Dominiką! To dobra decyzja? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" Sebastian, mimo wielu wątpliwości, wręczy Dominice pierścionek! To dobra decyzja? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2095. w środę, 18.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce związek Sebastiana (Marek Krupski) i Dominiki (Karolina Chapko) będzie przechodził poważny kryzys. Wszystko dlatego że powróci do nich przeszłość dziewczyny!

Sebastian będzie pewny, że Dominika wróciła do prostytucji! To prawda?Zobacz więcej

W 2092. odcinku "Barw szczęścia" Kowalski dowie się, że Damian (Michał Lesień), ojciec Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski), był kiedyś klientem jego ukochanej. Będzie pewien, że Dominika nadal z nim sypia! Dojdzie między nimi do wielkiej kłótni, a była prostytutka, by załagodzić sytuację i udowodnić swoje uczucia, oświadczy się Sebastianowi! - Nie chodzi o papier... Chcę zostać twoją żoną, stworzyć ci dom i rodzinę - powie mu.

Niedługo później, w 2095. odcinku serialu, para wybierze się w kolejną podróż do Kanady. Tam Sebastian podaruje Dominice pierścionek zaręczynowy! Nie będzie wiedział, że ona w tajemnicy wróciła do striptizu... Co z tego wyniknie? Rozstaną się? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Dominika wróci do striptizu! Okłamie Sebastiana?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×