"Barwy szczęścia" odcinek 2097. Żabcia oskarży Patryka i Justina o handel narkotykami! Zniszczy im życie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2097. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że Justin i Patryk sprzedają Ryśkowi narkotyki! Jakie czekają ich konsekwencje? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2097. w piątek, 20.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rysiek (Sebastian Stankiewicz) coraz bardziej stacza się w uzależnienie od narkotyków. Muzyk przestanie przychodzić na nagrania i zacznie tracić kontakt z rzeczywistością. Zmartwiona Żabcia (Hanna Klepacka) zacznie szukać źródeł problemu...

Matka Julity zamieszka z córką? Sałatkowie będą przerażeni!Zobacz więcej

W 2097. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kobieta zacznie podejrzewać, że dilerami Ryśka są Patryk (Konrad Skolimowski) i Jusitn (Jasper Sołtysiewicz). Publicznie ich o to oskarży, a chłopaki nie będą mogli się z tego wykręcić. Ich przyjaciele będą w szoku! Mariola (Agnieszka Mrozińska) od razu zerwie z Kanadyjczykiem, a Hubert (Marek Molak) i Agata (Natalia Zambrzycka) wyrzucą Patryka z domu. W jednej chwili ich życie legnie w gruzach. Nikt jednak nie zdecyduje się na wezwanie policji.

Czy Justin i Patryk zdołają odzyskać zaufanie przyjaciół? Czy Rysiek wyjdzie z uzależnienia od narkotyków? Przekonamy się już wkrótce!

Jerzy oświadczy się Małgorzacie! Zwoleńska zgodzi się zostać jego żoną? Zobacz więcej

"Barwy szczęścia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×