"Barwy szczęścia" odcinek 2098. Iwona w łóżku Marka! Spędzili razem noc?! [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Iwona zamieszka z Markiem. W 2098. odcinku serialu „Barwy szczęścia” zgodzi się nawet towarzyszyć mu na gali i świętować sukces jego firmy. Dzień później obudzi się w jego łóżku! Spędzili razem noc? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2098. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iwona (Izabela Zwierzyńska) po wyjściu ze szpitala niespodziewanie zamieszka z Markiem (Marcin Perchuć). Ojczym zaproponuje, że się nią zaopiekuje, bo przecież są rodziną. Ale wkrótce sprawy się skomplikują!

Iwona zamieszka z Markiem! Dlaczego Krystyna będzie temu przeciwna? Zobacz więcej

W 2098. odcinku „Barw szczęścia” matka Marka (Hanna Bieluszko) wpadnie na pomysł, by Iwona poszła ze Złotym na galę, na której ma on dostać prestiżową nagrodę. Pyrka zgodzi się na to i zrobi duże wrażenie na kolegach ojczyma. Jeden z nich nawet zacznie ją podrywać, a Marek poczuje się zazdrosny! Wtedy zaproponuje Iwonie, by urwali się z imprezy i dokończyli świętowanie sam na sam z butelką wina w jego mieszkaniu. W pewnym momencie Złoty nachyli się w stronę Iwony, jakby chciał ją pocałować...

Rano Pyrka obudzi się w łóżku ojczyma i nie będzie pamiętała, co wydarzyło się poprzedniej nocy! Zauważy za to, że Marek zostawił jej list o treści:

Mam nadzieję, że dobrze spałaś. Musiałem wyjechać, jak wrócę, dokończymy naszą rozmowę. Pa…

Iwona będzie przerażona – czy spędziła noc ze swoim ojczymem? Jak wylądowała z nim w łóżku? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Barw szczęścia"!

Hubert dowie się, kto sprzedał Ryśkowi narkotyki! Agata zerwie z Patrykiem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×