"Barwy szczęścia" odcinek 2098. Władek zostanie zwolniony! Postanowi pójść do sądu pracy! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2098. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek zgłosi plagiat rektorowi, ale niespodziewanie to on będzie największym przegranym całej sytuacji! Dostanie wypowiedzenie, ale zapowie, że nie podda się bez walki... Sprawdź, co planuje!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2098. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Władek (Przemysław Stippa) ciągle walczy z nieuczciwym dziekanem, Bednarkiem (Wojciech Skibiński). Wkrótce odkryje, że ten promuje pracę magisterską, która jest plagiatem. Postanowi działać!

Władek kontynuuje wojnę z dziekanem! Udowodni mu plagiat?Zobacz więcej

Dlatego w 2098. odcinku "Barw szczęścia"doniesie o wszystkim dziekanowi. Bednarek oczywiście będzie oburzony i zażąda zwolnienia Władka!

- Cieślak jako mój podwładny powinien przyjść z tym do mnie. Zachował się bardzo nieprofesjonalnie... Po raz kolejny pokazał, że nie wie, co to lojalność!(…) Nie wyobrażam sobie dalszej współpracy z tym człowiekiem!

Gdy Władek dostanie wypowiedzenie, będzie w szoku. Powie jednak Darkowi (Andrzej Niemyt), że nie zamierza się poddawać i będzie gotowy walczyć!

- Łudziłem się, że wygra „dobro i piękno”... A tymczasem Bednarek ma większą władzę niż sądziłem... Nie zamierzam stąd uciekać.(…) Uderzę do sądu pracy i rozdmucham sprawę z plagiatem w mediach!

Czy Władkowi uda się coś uzyskać?

Sekstaśma Marioli trafia do sieci! Kłos ucieknie z kraju?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" odcinek 2098 - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×