"Barwy szczęścia" odcinek 2102. Jerzy oświadczy się Małgorzacie! Zwoleńska zgodzi się zostać jego żoną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2102. odcinku "Barw szczęścia" Anna i Jerzy rozwiodą się. Marczak od razu uda się do Małgorzaty i poprosi Zwoleńską o rękę! Czy kobieta zgodzi się zostać jego żoną? Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2102. w piątek, 27.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce małżeństwo Anny (Dorota Kolak) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) przejdzie do historii. Para nie mogła się porozumieć po romansie Marczkowej. Po zdradzie żony Jurek związał się z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska).

Piotr oskarży Jolę o śmierć Moniczki! Wsadzi ją do więzienia?Zobacz więcej

W 2102. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się rozwód Marczaków. Wcześniej Malwina (Joanna Gleń) ostrzeże Małgorzatę, że będzie musiała zostawić jej tatę, jeśli rodzice się nie rozwiodą. Kobieta obieca, że nie będzie narzucać się Jurkowi. Na szczęście sprawa przebiegnie bez problemów! Anna od razu uda się na lotnisko i poleci do Włoch. Natomiast Jerzy szybko wróci do domu, by przekazać radosną nowinę rodzinie i Zwoleńskiej.

Kacper (Jakub Szlachetka), obserwując dziadka w świetnym humorze, spyta go o wspólną przyszłość z Małgorzatą. Marczak nie tracąc czasu wyciągnie z kieszeni małe pudełeczko z pierścionkiem! Kacper trochę pokrzyżował mi plany. Nie tak to miało wyglądać, ale już dłużej nie wytrzymam... - wyzna ukochanej i poprosi ją o rękę. Kobieta nie będzie potrafiła ukryć zaskoczenia.

Czy Małgorzata zgodzi się zostać żoną Jurka? O tym przekonamy się już w 2102. odcinku!

Chorobliwa zazdrość Justina! Mariola zdradza go Hubertem?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×