"Barwy szczęścia" odcinek 2106. Aldona przyłapie Borysa z dyrektorką! Da mu popalić?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2106. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aldona zobaczy jak jej mąż całuje się z dyrektorką szkoły! Czy szykuje się awantura? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2106. w czwartek, 3.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Aldona (Elżbieta Romanowska) od jakiegoś czasu jest w konflikcie z panią Kujawiak (Karina Seweryn), dyrektorką szkoły. Uważa, że nauczycielka przeciąża nauką jej syna i niesprawiedliwie go ocenia. Wkrótce okaże się, że to nie jedyny sposób, w jaki kobieta zachodzi jej za skórę!

Aldona popełni przestępstwo?! Zrobi wszystko dla syna!Zobacz więcej

W 2106. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aldona dojdzie do wniosku, że dyrektorka po prostu uwzięła się na Aleksa (Hubert Wiatrowski) i wykorzystuje swoją władzę, aby znęcać się nad jej synkiem. Basia (Sławomira Łozińska) nie będzie chciała wysuwać tak poważnych oskarżeń.

Tymczasem kobieta po raz kolejny pojawi się w "Zdrówku", aby flirtować z jej mężem. Wdzięcząc się przed Borysem (Jakub Wieczorek) zaproponuje mu przejście na "ty". Grzelak nie będzie miał nic przeciwko. W momencie gdy będą kurtuazyjnie cmokać się w policzek, do sklepu wejdzie jednak Aldona!

Co zrobi Grzelakowa, gdy zobaczy męża w objęciach swojego największego wroga? Tego dowiemy się 2106. odcinka serialu "Barwy szczęścia"!

Justin okradnie Patryka! Zbije fortunę na jego pomyśle?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×