"Barwy szczęścia" odcinek 2106. Sebastian wyzna swój najbardziej wstydliwy sekret! Czy Dominika odpłaci mu tym samym? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2106. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sebastian postanowi szczerze porozmawiać z Dominiką. Czy narzeczona odwdzięczy się podobną szczerością? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2106. w czwartek, 3.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sebastian (Kacper Krupski) i Dominika (Karolina Chapko) są zaręczeni, ale była prostytutka nie jest całkowicie szczerza ze swoją nowym partnerem, który robi wszystko, aby wyciągnąć ją z dawnego życia. Czy ich związek ma w ogóle szanse przetrwać?

Hubert nie ma pieniędzy na kaucję dla Klary. Pożyczy od Marioli?Zobacz więcej

W 2106. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kowalski zdobędzie się na ważne wyznanie. Powie Dominice, że jest bezpłodny. Dziewczyna nie okaże mu jednak zrozumienia i wkurzy się na niego, że mówi jej o takich rzeczach dopiero na kilka tygodni przed ślubem! Narzeczeni szybko pogodzą się jednak... przez łóżko.

Zachowanie Dominiki będzie jednak podręcznikowym przykładem hipokryzji. Zezłości się na Sebastiana, lecz sama nie będzie miała zamiaru wyjawić mu swoich tajemnic. Nie powie mu ani o tym, że rozbiera się przed Klemensem (Sebastian Perdek), ani o tym, że nachodzą ją dawni sutenerzy i żądają od niej pieniędzy.

Czy Sebastian pozna prawdę o podwójnym życiu narzeczonej? Czy ślub w ogóle dojdzie do skutku?

Nowy mężczyzna w życiu Reginy! Zdradzi z nim Franka?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×