"Barwy szczęścia" odcinek 2108. Nowy mężczyzna w życiu Reginy! Zdradzi z nim Franka?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2108. odcinku "Barw szczęścia", podczas nieobecności Franka w kraju, Regina spotka swojego dawnego kolegę. Spotka się z nim kilka razy, a on wyraźnie będzie nią zainteresowany... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2108. w poniedziałek, 7.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Reginie (Kamila Kamińska) bardzo długo zajęło zrozumienie, że naprawdę kocha Franka (Mateusz Banasiuk) i chce z nim być. Dopiero jego wypadek bardzo ich do siebie zbliżył i teraz są naprawdę szczęśliwi. Niestety wkrótce ktoś może to zepsuć...

Aldona popełni przestępstwo?! Zrobi wszystko dla syna!Zobacz więcej

Kiedy w 2108. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek wyjedzie do Francji, by odwiedzić synka, Regina spotka swojego dawnego kolegę. Remek (Piotr Sędkowski) od razu ją skomplementuje. - Piękna jak przed laty - westchnie. Wybiorą się razem na kawę i Czapla dowie się, że Remek mieszkał w Berlinie z żoną, zaś ona opowie mu o swoim mężu i o Franku.

Kilka dni później mężczyzna zjawi się w fitness klubie pod pretekstem, że musi zgubić kilka kilogramów, ale Celina (Orina Krajewska) od razu zauważy, że nowy klient jest wyraźnie zainteresowany Reginą... Kiedy w końcu Franek wróci do kraju, dowie się, że ukochana wybrała się na koncert swojego byłego chłopaka! Czy Remek zagrozi ich związkowi?

Iza poprosi Bożenę, by zajęła się Paulinką po jej śmierci! Co na to Łukasz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×