"Barwy szczęścia" odcinek 2112-13. Hubert straci pracę! Nie będzie mógł już pomagać Klarze? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" może się okazać, że Hubert zostanie bez pracy! Jak opłaci prawników Klary? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2112. w piątek, 11.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Klara (Olga Jankowska) została aresztowana w USA! Hubert (Marek Molak) robi wszystko, aby zdobyć pieniądze na opłacenie dobrego prawnika i ewentualną kaucję. Niedługo jednak sam może popaść w poważne kłopoty.

Paweł wraca do Polski! To dzięki niemu Klara wyjdzie z więzienia?Zobacz więcej

W 2112. odcinku serialu "Barwy szczęścia" poprosi Mariolę (Agnieszka Mrozińska), by zapłaciła mu z góry za cały sezon programu. Do Mróz zwracają się także Gawron (Sebastian Stankiewicz) i Żabcia (Hanna Klepacka), którzy prezentują producentce swoją nową piosenkę, mając nadzieję na podwyżkę gaży.

Kobieta nie będzie miała dla nich dobrych wieści. Okaże się bowiem, że władze telewizji zdecydowały się zdjąć program z anteny! W 2113. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Pyrka będzie tym załamany. Straci swoje główne źródło dochodów w momencie, gdy tak bardzo potrzebuje pieniędzy na wyciągnięcie Klary z aresztu.

Nieoczekiwanie swoją pomoc zaoferuje mu Patryk (Konrad Skolimowski). Partner jego siostry Agaty (Natalia Zambrzycka) zaproponuje mu, aby razem z Mariolą wyprodukowali jego reality show "Ex-ex"! Czy Hubert zdecyduje się wejść w ten biznes?

Zobacz galerię

Joanna Opozda dołącza do obsady. Sandra zawróci w głowie Justinowi?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×