"Barwy szczęścia" odcinek 2112. Hubert nie ma pieniędzy na kaucję dla Klary. Pożyczy od Marioli? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2112. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert dowie się, że jest szansa by Klara wyszła z więzienia. Niestety Pryka nie będzie miał wystarczająco dużo pieniędzy na zapłacenie kaucji. W tej sytuacji postanowi zwrócić się o pomoc do Marioli. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2112. w piątek, 11.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po aresztowaniu Klary (Olga Jankowska) rodzina Pyrków będzie żyła w ciągłych nerwach, nieustannie czekając na dobre wieści ze Stanów Zjednoczonych. Niestety takie wcale nie będą nadchodzić...

Józek dla pieniędzy zdradzi klub i przyjaciół? Dostanie lukratywną propozycję!Zobacz więcej

Światełko nadziei pojawi się dopiero w 2112. odcinku serialu "Barwy szczęścia". Hubert (Marek Molak) dowie się od prawnika, że za wyjście Klary z aresztu wyznaczono kaucję. Po wpłacie pieniędzy jego żona będzie mogła wrócić do domu. Niestety wszystkie oszczędności Huberta zostaną przeznaczone na wynagrodzenie dla mecenasa. W tej sytuacji Pyrka wpadnie na pomysł, by pożyczyć pieniądze z fundacji mamy. Jego zapał szybko ostudzi Agata (Natalia Zambrzycka) - "Nie możemy robić takich rzeczy, nawet dla Klary." Postawiony pod ścianą Hubert postanowi poszukać wsparcia u Marioli (Agnieszka Mrozińska). Czy kobieta zgodzi się mu pomóc? O tym przekonamy się oglądając nowe odcinki "Barw szczęścia"!

Nowy mężczyzna w życiu Reginy! Zdradzi z nim Franka?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×