"Barwy szczęścia" odcinek 2112. Paweł wraca do Polski! To dzięki niemu Klara wyjdzie z więzienia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2112. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczymy powrót Pawła. Okaże się, że były chłopak Agaty świetnie zarabia i postanowi oddać dziewczynie skradzione pieniądze. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2112. w piątek, 11.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zaskakujące aresztowanie Klary (Olga Jankowska) wywróci do góry nogami całe życie rodziny Pyrków. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy okaże się że kobieta została oskarżona o szpiegostwo, a jej uwolnienie jest możliwe tylko dzięki wysokiej kaucji!

Nowy mężczyzna w życiu Reginy! Zdradzi z nim Franka?!Zobacz więcej

W 2112. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) będzie chciał pożyczyć pieniądze z fundacji mamy. Od tego pomysłu szybko odwiedzie go Agata (Natalia Zambrzycka). Zdesperowany Pyrka poszuka wsparcia u Marioli (Agnieszka Mrozińska). Poprosi, by zapłaciła mu za cały sezon programu z góry.

W Polsce pojawi się jednak Paweł (Mateusz Rzeźniczak)! Okaże się, że jego nowy biznes świetnie prosperuje, dlatego były chłopak Agaty postanowi oddać jej wszystkie pieniądze, które zainwestowała w film. Tym sposobem rodzina Klary zgromadzi odpowiednie fundusze na wpłacenie kaucji! Ponad to Paweł wiele zyska w oczach dawnej ukochanej...

Patryk błaga Agatę o wybaczenie! Jest taki sam jak Paweł? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×