"Barwy szczęścia" odcinek 2117. Justin znów będzie męczył Olwikę i Kajtka! Nie ma za grosz wstydu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2117. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin spróbuje przekonać Oliwkę i Kajtka do swojego nowego szalonego pomysłu! Sprawdź, co znów wykombinował!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2117. w piątek, 18.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) znają Justina (Jasper Sołtysiewicz) już od dłuższego czasu i mieli już z jego powodu sporo kłopotów! Szalony Kanadyjczyk znów pojawi się w ich życiu. Czy tym razem nie dadzą mu się omotać?

Kolejny kryzys w związku Lidki i Radka! Tym razem się rozstaną? Zobacz więcej

W 2117. odcinku serialu "Barwy szczęścia" napisze do Oliwki i Kajtka taką samą wiadomość i poprosi, aby wzajemnie sobie o niej nie mówili. Syn Władka od razu wyczuje podstęp i postanowi porozmawiać o tym z partnerką.

- Pewnie chce pożyczyć od nas kasę. W świecie Justina wszystko ma sens. Napiszę mu, żeby spadał!
- Czekaj! Nie interesuje cię, co on kombinuje? - powie jednak zaciekawiona Oliwka.

Julita ucieknie z dzieckiem od chorej matki? Tego chce rodzina JózkaZobacz więcej

Ostatecznie maturzyści postanowią osobno spotkać się z Kanadyjczykiem, aby dowiedzieć się, o co mu chodzi. Okaże się, że chce on namówić ich do udziału w jego nowym programie "Ex-ex"! Oliwka nie będzie przekonana do formatu show.

- Akcja jest taka, że mam pomysł na program do telewizji. (...) W skrócie: show, w którym są takie życiowe sytuacje, emocje i to wszystko podkręcone na maksa.
- Czyli tak, jak w każdym reality show. A o czym miałoby być twoje? - dopyta nieprzekonana dziewczyna.
- Teraz w telewizji łączą ludzi w pary i tych w telewizji jest od metra! Nasz program jako jedyny by je rozdzielał. - będzie opowiadał podekscytowany Justin.

Reakcja Kajtka będzie znacznie ostrzejsza. Chłopakowi w ogóle nie spodoba się "Ex-ex" i nie będzie chciał mieć z nim nic wspólnego. - Zwariowałeś?! Chcesz, żebym wystąpił w reality show? I to w takim, które żeruje na najniższych ludzkich instynktach?! - wykrzyknie do zdziwionego Justina!

Czy Justin będzie dalej próbował przekonać ich do udziału w programie? Czy "Ex-ex" będzie hitem? Tego dowiemy się już wkrótce!

Olwika przez Kacpra nie przystąpi do matury?! Dlaczego wyjdą ze szkoły?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×