"Barwy szczęścia" odcinek 2117. Kolejny kryzys w związku Lidki i Radka! Tym razem się rozstaną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2117. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do szczerej rozmowy Lidki i Radka o ich małżeństwie. Zrozumieją, że prawie wcale nie spędzają ze sobą czasu! Tym razem się rozstaną? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2117. w piątek, 18.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Związek Lidki (Emilia Warabida) i Radka (Filip Kosior) przechodził wiele wzlotów i upadków. Kiedy trenerka fitness zachorowała, zrozumieli wszystkie swoje błędy i postanowili naprawić swoje relacje. Teraz okaże się, że wcale im się to nie udało...

Jerzy i Małgorzata wezmą potajemny ślub! Dlaczego nie zaproszą bliskich?Zobacz więcej

W 2117. odcinku serialu "Barwy szczęścia" znowu dojdzie między nimi do niezbyt miłej wymiany zdań, bo Radek wyzna żonie, że nie może spędzić z nią ani popołudnia, ani wieczoru, a ona będzie bardzo zawiedziona. - Każde z nas funkcjonuje praktycznie osobno - oceni Lidka i przypomni mu, że po tym jak zachorowała obiecali sobie, że zaczną korzystać z życia i nie będą go marnować na przepracowywanie się. - Kiepsko nam to wychodzi, nie uważasz?

Na te słowa Radek zapewni żonę, że wszystko się zmieni, gdy nowy "Feel Good" zacznie się rozwijać. Ona jednak nie uwierzy, że coś się zmieni... Czy zdecydują się na rozstanie?

Julita wpadnie w depresję poporodową! Jej córeczka umrze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×