"Barwy szczęścia" odcinek 2124. Bożena oskarży Kasię, że przez nią doszło do kradzieży w hotelu! Zwolni ją? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2124. odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do nieprzyjemnego incydentu w hotelu Stańskich. Bożena oskarży Kasię, że przez nią hotel poniósł straty! To naprawdę jej wina? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2124. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Katarzyna Glinka) przechodzi teraz nie najłatwiejszy okres. Nie dość, że Łukasz (Michał Rolnicki) angażuje się w pomoc swojej córce i jej matce, to jeszcze czekają ją poważne problemy w pracy, przez które może stracić przyjaciółkę!

Łukasz wyzna Izie, że to on jest ojcem Paulinki! Będzie mógł się nią zająć?Zobacz więcej

Wszystko dlatego że w 2124. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do kradzieży w hotelu. Okaże się, że jedna para wyjechała nie płacąc rachunku za pobyt i jeszcze zabrała ze sobą jeden z obrazów Izy (Agnieszka Warchulska). Wyszli przez werandę, bo Kasia nie zamknęła wszystkich bocznych drzwi, a miała tego dopilnować. Z tego powodu czeka ją bura ze strony Bożeny (Marieta Żukowska). Choć Kasia przeprosi ją za wszystko, to nie uniknie kary. - Przeprosiny nie wystarczą. Będę musiała potrącić ci z pensji. Przynajmniej za obraz - powie sucho Stańska.

Czy ten incydent zniszczy ich przyjaźń?

Joanna Opozda dołącza do obsady. Sandra zawróci w głowie Justinowi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×