"Barwy szczęścia" odcinek 2124. Dominika zrezygnuje ze ślubu i ucieknie spod urzędu! Dlaczego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2124. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie dzień ślubu Dominiki i Sebastiana. W ostatniej chwili panna młoda ucieknie spod urzędu! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2125. w środę, 30.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tuż przed ślubem Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski) wszystko pójdzie nie tak. Matka pana młodego (Danuta Kowalska) dowie się, że jej przyszła synowa była prostytutką i zacznie namawiać syna, by zrezygnował z uroczystości. To da mu do myślenia i zniknie na całą noc...

Matka Sebastiana ostrzeże syna, by nie brał ślubu z byłą prostytutką! Co on na to?Zobacz więcej

Gdy wróci, Dominika będzie przekonana, że ukochany zmienił zdanie i nawet nie będzie chciała słuchać wyjaśnień. - Zaraz się spakuję i się stąd wynoszę - zdecyduje. W końcu Sebastianowi uda się ją przeprosić i przekonać, by została. W 2124. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie dzień ich ślubu, ale nic nie pójdzie zgodnie z planem.

Kiedy Dominika zobaczy przed urzędem Klemensa (Sebastian Perdek), spanikuje! Wystraszy się, że wyjdzie na jaw, iż wróciła do striptizu i dlatego sama wyzna Sebastianowi, skąd zna Klemensa. Choć on uzna, że sobie z tym poradzi, to dziewczyna pomyśli, że nigdy nie wybaczy jej przeszłości. Postanowi odwołać ślub i zostawi ukochanego przed urzędem! To koniec ich związku?

Julita wpadnie w depresję poporodową! Jej córeczka umrze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×