"Barwy szczęścia" odcinek 2128. Oddzielona od dziecka Julita dostanie ataku paniki! Czy ktoś w końcu zdoła jej pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2128. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Julita przez kilka godzin nie będzie widziała córki! Czy jej psychika nie wytrzyma rozłąki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2128. w poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Julita (Katarzyna Sawczuk) urodziła zdrową córeczkę! Narodziny dziecka to ogromna radość dla całej rodziny, ale młoda mama zachowuje się bardzo niepokojąco. Wręcz obsesyjnie boi się, że małej Julce stanie się jakaś krzywda!

Regina wróci do muzyki? Śpiewaczka Grażyna Brodzińska w serialu!Zobacz więcej

W 2128. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Julita dalej nie będzie chciała spuścić oka z córki. W końcu jednak Józek (Patryk Pniewski) i Urszula (Bożena Stachura) zdołają namówić ją na spacer po parku. Początkowo dziewczyna uzna, że nie zostawi córki bez jedzenia. W końcu jednak ulegnie.

W trakcie samotnego spaceru młoda mama dostanie nagle ataku paniki! Julita zorientuje się, że nie zabrała telefonu i nie może sprawdzić, co dzieje się z jej córeczką. Zacznie się miotać i ze łzami w oczach poprosi przypadkową kobietę, żeby użyczyła jej telefonu.

Paulinka wystąpi w talent show! Jak sobie poradzi?Zobacz więcej

Dziewczyna będzie w takim stresie, że nie będzie w stanie wybrać numeru do Józka. Nieznajoma kobieta postanowi ją uspokoić. Wytłumaczy żonie piłkarza, że sama przeszła przez to samo i da jej kilka rad, jak radzić sobie ze stresem okołoporodowym.

Gdy Julita wróci do domu, będzie już zupełnie spokojna! Czy to będzie koniec jej problemów z depresją poporodową? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ZA KONCZYLY SIE ZDJECIA SERIALU (gość)

    CZY BEOZIE

    02.11.2019 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×