"Barwy szczęścia" odcinek 2129. Regina wróci do muzyki? Śpiewaczka Grażyna Brodzińska w serialu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2129. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Remek spróbuje zrobić wszystko, by Regina wróciła do grania na fortepianie. W tym celu zaaranżuje spotkanie z ich dawną nauczycielką, w którą wcieli się Grażyna Brodzińska, słynna śpiewaczka operetkowa! Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2129. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Regina (Kamila Kamińska) spotkała Remka (Piotr Sędkowski), swojego kolegę z akademii muzycznej, ciągle się z nim spotyka, a on chce zrobić wszystko, by koleżanka wróciła do muzyki. Uważa, że Czapla ma wielki talent i szkoda go marnować.

Iza wyzdrowieje! Nie pozwoli Łukaszowi na kontakt z Paulinką?Zobacz więcej

Dlatego w 2129. odcinku "Barw szczęścia" wciąż będzie namawiał ją do powrotu do gry. - Muzyka to dla mnie zamknięty rozdział - stwierdzi stanowczo Regina, ale Remek się nie podda. Przyprowadzi do fitness klubu ich byłą profesorkę, Arletę (w tej roli Grażyna Brodzińska, gwiazda polskiej operetki), która na wstępie nazwie byłą uczennicę niewdzięcznicą! - Tyle dla ciebie zrobiłam, a ty w ostatniej chwili zrezygnowałaś ze studiów doktoranckich. Zmarnowałaś taką szansę - westchnie.

Później Arleta zaprosi Reginę i Remka na obiad i zmusi byłą studentkę, by coś dla niej zagrała. - Masz ręce pianistki. Siadaj do fortepianu - zarządzi. Kiedy Czapla zacznie grać, okaże się, że dalej ma wielki talent! Czy wróci do muzyki? Co z fitness klubem? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Barw szczęścia"!

Remek wyzna Reginie miłość! Co z Frankiem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MARTA LIPINSKA (gość)

    EMILKA KOMARNICKA KLYNSTRA

    18.10.2019 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×