"Barwy szczęścia" odcinek 2129. Władek pójdzie siedzieć? Bednarek może pociagnąć go na dno! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2129. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek otrzyma wezwanie do prokuratury. Czy będzie miał poważne kłopoty? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2129. we wtorek, 5.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Władek (Przemysław Stippa) dostał pracę na uniwersytecie. Jego przełożonym był dziekan Bednarek (Wojciech Skibiński), człowiek bez skrupułów, który nie szanuje studentów i innych pracowników. Grzelak postanowił się przeciwko niemu zbuntować! Czy teraz zapłaci za to cenę?

Regina wróci do muzyki? Śpiewaczka Grażyna Brodzińska w serialu!Zobacz więcej

W 2129. odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Władka przyjdzie list z prokuratury. Na początku naukowiec nie potraktuje tej sprawy poważnie. - Mam złożyć wyjaśnienia w sprawie niegospodarności i nadużyć w Wyższej Szkole Fizyki. Może używałem za dużo kredy do tablicy? - zażartuje przy Darku (Andrzej Niemyt).

Postanowi o całej sprawie porozmawiać z rektorem uczelni. Dowie się od niego , że sprawa jest bardzo poważna. Uczelnia stoi na krawędzi bankructwa, a za wszystkim stoi Bednarek, który od lat okradał placówkę! Teraz wszyscy pracownicy uczelni będą musieli zostać przesłuchani.

Od lat okradał uczelnię. Oszukiwał na badaniach i grantach. Jak ministerstwo zakręciło kurek, to się obudziłem. Wstrzymali wypłaty dalszych środków. Na dobrą sprawę jesteśmy bankrutami... Złożyłem zawiadomienie do prokuratury. Bednarek opowie za to! A pan, panie doktorze, był jego najwyższym współpracownikiem. Pewnie będą mieli do pana wiele pytań...

Tolek i Stefan otworzą własny biznes! Czym się zajmą?Zobacz więcej

Słowa rektora zabrzmią złowieszczo. Czy Władek będzie wyłącznie świadkiem, czy też może stanie się podejrzanym? Czy Bednarek wrobi go w swoje ciemne interesy? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×