"Barwy szczęścia" odcinek 2130. Paulinka wystąpi w talent show! Jak sobie poradzi? [CO SIĘ WYDARZY]

Dorośli znajdą dla Paulinki sposób, żeby choć na chwilę zapomniała o chorobie mamy - w 2130. odcinku "Barw szczęścia" weźmie udział w talent show! Jak sobie poradzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2130. w środę, 6.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Agnieszka Warchulska) już dawno zauważyła, że jej córka (Lena Jastrzębska) pięknie śpiewa. Zapisała ją na zajęcia ze śpiewu u Wolana (Krzysztof Antkowiak) i Amelii (Stanisława Celińska), gdzie pokazała swój talent. Teraz dorośli postanowią ją sprawdzić przed większą publicznością!

Regina wróci do muzyki? Śpiewaczka Grażyna Brodzińska w serialu!Zobacz więcej

Zorganizują jej występ w talent show "The Young Voice". Niestety w ostatniej chwili dziewczynka postanowi się wycofać! W 2130. odcinku "Barw szczęścia" Paulinka uzna, że nie będzie marnowała czasu w programie, bo woli go spędzić z mamą, w szpitalu. W końcu Iza jakoś namówi córkę, by spróbowała swoich sił w tym talent show i Paulinka pojedzie do telewizji pod opieką Stańskich. Tam zadedykuje swój występ mamie! - Chcę, żeby wyzdrowiała i wróciła do domu - powie na początku.

Jury (Izabela Trojanowska, Liber i Ewa Jach) oraz prowadzący (Jacek Kawalec) będą pod wrażeniem jej śpiewu! Podejmą decyzję, że to właśnie ona powinna wygrać program! To dopiero początek jej kariery?

Julita nagle zniknie! Zostawi dziecko tak jak kiedyś Klara?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jch (gość)

    czyją piosenkę śpiewała paulinka w barwach szczęściach

    08.11.2019 19:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×