"Barwy szczęścia" odcinek 2132. Iza wyzdrowieje! Nie pozwoli Łukaszowi na kontakt z Paulinką? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2132. odcinku "Barw szczęścia" szanse Izy na przeżycie wzrosną! Okaże się, że jest zdrowa, a gdy dowie się o tym Łukasz, uzna, że malarka na pewno nie pozwoli mu się kontaktować z córką... Jak sobie z tym poradzi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2132. w piątek, 8.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Iza (Agnieszka Warchulska) zachorowała, Łukasz (Michał Rolnicki) uznał, że jego córka może zostać bez opieki i ktoś musi się nią zająć. Dlatego postanowił wyznać malarce, że kto on jest ojcem Paulinki (Lena Jastrzębska). Jednak Iza nie była tym zachwycona...

Łukasz i Bożena zaczną walczyć o Paulinkę! Dziewczynka przeżyje kolejną traumę?Zobacz więcej

Wszystko jednak zmieni się o 180 stopni w 2132. odcinku serialu "Barwy szczęścia". Wtedy właśnie Iza dowie się od onkologa, że po leczeniu nie ma już u niej śladu chłoniaka! - Pani szanse wzrosły o jakieś dziewięćdziesiąt procent - usłyszy. Malarka będzie wniebowzięta, a tymczasem Łukasz zacznie się martwić. Zwierzy się żonie (Katarzyna Glinka), że nie wie, czy dobrze zrobił, wyznając Izie prawdę.

- A jeśli nie pozwoli mi się zbliżyć do Paulinki i będzie chciała sama ją wychowywać? Boję się, że każe mi trzymać się z daleka.

O dziwo Kasia będzie bardzo wspierać męża w tej sytuacji i poradzi mu, by dał Izie trochę czasu. Tylko czy ona w końcu pozwoli Łukaszowi widywać Paulinkę?

Julita wpadnie w depresję poporodową! Jej córeczka umrze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×