"Barwy szczęścia" odcinek 2139. Tadeusz zakochał się w Renacie?! Będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2139. odcinku "Barw szczęścia" Tadeusz zrozumie, że czuje do Renaty coś więcej! Czy były ksiądz zdecyduje się na związek? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2139. w środę, 20.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Tadeusz (Jakub Mróz) zrezygnował z bycia księdzem, zaczął nowe życie jako kelner w "Feel Good". Poznał tam Renatę (Anna Mrozowska), dziewczynę z przeszłością, z którą bardzo się zaprzyjaźnił. Teraz może jednak okazać się, że ich relacja to coś więcej niż przyjaźń...

Franek podpadnie mentorce Reginy! Artystka doprowadzi do rozstania?Zobacz więcej

W 2139. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tadeusz wyzna Renacie, że chce zrezygnować z pracy, bo w "Feel Good" jest za mało ruchu na dwóch kelnerów. - Za dużo nas do parzenia kawy. Uciekam, żeby inni się nie potopili - powie przyjaciółce, a ona szczerze przyzna, że bardzo go polubiła i będzie za nim tęsknić.

Później Renata i Tadeusz wpadną na pomysł, jak zwiększyć ruch w kawiarni - wprowadzą zakaz używania urządzeń elektronicznych. Planowanie tego przedsięwzięcia bardzo ich do siebie zbliży, a Tadeusz przyłapie się na tym, że nie może oderwać wzroku Renaty! Choć dostanie inną pracę, to postanowi zostać w "Feel Good" z nadzieją, że coś może się między nimi wydarzyć... Czy Renata czuje to samo? Będą razem? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Barw szczęścia"!

Renata zostanie brutalnie zaatakowana! Oprawca ją zgwałci?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×