"Barwy szczęścia" odcinek 2141. Franek podpadnie mentorce Reginy! Artystka doprowadzi do rozstania? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2141. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina poprosi Franka o pomoc w opiece nad jej dawną nauczycielką. Czy to początek kłopotów? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2141. w piątek, 22.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W życiu Reginy (Kamila Kamińska) pojawili się ludzie, którzy niegdyś byli dla mnie bardzo ważni - przyjaciel Remek (Piotr Sędkowski) oraz nauczycielka i mentorka Arleta (Grażyna Brodzińska). Czy ten nagły powrót przeszłości wywróci życie kobiety do góry nogami?

Malwina straci dziecko?! To zemsta za romans z Adamem! Zobacz więcej

Okaże się bowiem, że Arleta jest chora i będzie potrzebować pomocy dawnej uczennicy. Regina w opiekę nad seniorką zaangażuje także Franka (Mateusz Banasiuk). W 2141. odcinku serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna przyjedzie do kobiety, aby zabrać ją do szpitala.

Arleta poprosi Franka, aby ten wspierał Czaplę i dopingował ją w muzycznych ćwiczeniach. Palkowski nie będzie jednak fanem tego pomysłu. Uzna, że wpierw należy zadbać o dochody i stabilizację życiową, a pasja ma być dopiero na drugim miejscu.

- Pasją się człowiek nie wyżywi - rzuci Franek.
*- Bycie artystą to nie zabawa! To ciężka praca! - odpowie mu diwa.

Arlecie nie spodoba się lekceważąca postawa Franka. Na pewno wolałaby, aby partnerem jej najlepszej uczennicy był Remek, wybitny pianista. Czy spróbuje storpedować związek Reginy?

Zuzia i Filip przyłapani na przestępstwie! Jaką karę poniosą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×