"Barwy szczęścia" odcinek 2143. Malwina chce zamieszkać z Adamem! Jerzy ją przed tym powstrzyma? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2143. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina poinformuje ojca, że postanowiła zamieszkać z Adamem! Marczakowi nie spodoba się ten pomysł... Powstrzyma córkę przed popełnieniem błędu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2143. we wtorek, 26.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Malwina (Joanna Gleń) już jakiś czas temu wplątała się w romans z Adamem (Marcin Kwaśny), który wciąż ma żonę. Kobieta nie zważa jednak na ostrzeżenia, które dostaje od rodziny i nadal brnie w ten związek. Teraz postanowi pójść krok dalej!

Malwina straci dziecko?! To zemsta za romans z Adamem! Zobacz więcej

W 2143. odcinku "Barw szczęścia" Jerzy (Bronisław Wrocławski) dowie się, że Malwina zamieszkała ze swoim kochankiem. Oczywiście nie pochwali tej decyzji. - Powinna się z tego wycofać - oceni w rozmowie z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska). Kiedy Marczak spotka się z Malwiną i Adamem, wykrzyczy mężczyźnie prosto w twarz, że robi krzywdę jego córce i pewnie w końcu i tak wróci do żony.

Choć Jabłoński wszystkiemu zaprzeczy, to Marczak postanowi zrobić wszystko, by odwieść córkę od tej decyzji. Niespodziewanie zaproponuje jej, że pomoże jej finansowo! - Nie musisz wiązać się z tym człowiekiem - westchnie. Jak Malwina zareaguje na tę propozycję?

Franek podpadnie mentorce Reginy! Artystka doprowadzi do rozstania?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×