"Barwy szczęścia" odcinek 2154. Waleria zostawi Stefana?! Wszystko przez Sadowską! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2154. odcinku "Barw szczęścia" Regina zaproponuje Walerii, żeby uciekły od codzienności i wyjechały razem do sanatorium. Też znajdą tam kochanków? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2154. w środę, 11.12.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) są udanym małżeństwem i choć czasem zdarzają im się problemy, to jednak zawsze potrafili z nich wyjść obronną ręką. Ale teraz najprawdopodobniej czeka ich rozstanie...

Amelia znajdzie dla Stańskich... dziecko! Zdecydują się na adopcję? Zobacz więcej

W 2154. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Walerię odwiedzi Sadowska (Ewa Serwa) z pewną propozycją, na co Górka zażartuje, że jeśli chce, może wziąć Stefana na przechowanie. Okaże się jednak, że sprawa jest poważna - Regina nie może mieszkać we własnym domu! Wszystko dlatego że życie z jej byłym mężem i nowym partnerem pod jednym dachem jest bardzo uciążliwe. Dlatego uzna, że musi na jakiś czas uciec z tego miejsca. - Pojedź ze mną do sanatorium - poprosi niespodziewanie.

Czy Waleria zdecyduje się zostawić Stefana i wyjechać z Reginą? A może pamiętając o wyczynach Górki i Sadowskiego (Marek Lewandowski) nie zdecyduje się na to?

Kasia spotka swojego gwałciciela! Szymon znów ją skrzywdzi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×